Zastosowanie dla systemów POS możemy zauważyć w każdej gałęzi usług z której korzystamy na co dzień. Oferta proponowana przez naszą firmę dostosowana jest do potrzeb właścicieli sklepów, barów, pubów, restauracji czy też kompleksów hotelarsko-gastronomicznych. W swojej ofercie posiadamy sprzęt światowej klasy producentów, który nasi specjaliści dopasują do indywidualnych wymagań Klienta.

Vero to nowoczesny, kompletny i kompaktowy POS w atrakcyjnej cenie z zainstalowaną aplikacją sprzedażową. Urządzenie intuicyjne w obsłudze i gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

Użytkownik nabywa jedynie drukarkę fiskalną ONLINE, która stanowi jeden z elementów Vero. Dzięki temu ma możliwość skorzystania z ulgi Urzędu Skarbowego do 700 zł na zakup urządzenia fiskalnego.

Wynajem platformy sprzętowej i aplikacji sprzedażowej gwarantuje klientowi końcowemu niskie koszty na start użytkowania Vero.

Evo to filigranowy, nowoczesny POS należący do rodziny urządzeń SAIO. Evo realizuje płatności bezgotówkowe i oferuje użytkownikowi dwie aplikacje sprzedażowe do wyboru.

Użytkownik nabywa jedynie drukarkę fiskalną ONLINE, która stanowi jeden z elementów Evo. Dzięki temu ma możliwość skorzystania z ulgi Urzędu Skarbowego do 700 zł na zakup urządzenia fiskalnego.

Wynajem platformy sprzętowej i aplikacji sprzedażowej gwarantuje klientowi końcowemu niskie koszty na start użytkowania Evo.

Sunso WTP801

Mała, uniwersalna drukarka termiczna, przeznaczona do pracy w trudnych warunkach. Model 801 stanowi kontynuację linii popularnych drukarek WTP dostępnych na polskim rynku od 2006 roku. Podobnie, jak poprzedni model 800, drukarka WTP 801 może pracować w dwóch pozycjach: top-exit (wydruk pionowy), oraz front-exit (wydruk poziomy). Obudowa drukarki 801 posiada również takie same wymiary zewnętrzne jak obudowa popularnej „800-tki”.
Urządzenie generuje wydruki na papierze o szerokości 80mm. Po zastosowaniu ogranicznika komory papieru, drukarka może również pracować na węższych nośnikach.
Wytrzymała obudowa i zdolność do pracy w pozycji front-exit skutecznie zabezpieczają drukarkę przed urazami mechanicznymi i zalaniami. Żywotność mechanizmu drukującego określona jest na 150 kilometrów wydruku, a szacowana trwałość obcinacza to 2 miliony cięć.
Wysoka prędkość pracy (260 mm/s) i błyskawiczna wymiana papieru doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie kluczowe znaczenie mają: wydajność i komfort pracy.
Drukarka jest kompatybilna ze standardem komunikacyjnym ESC/POS. Dzięki dołączonym do drukarki sterownikom graficznym można również wykorzystywać ją jako standardową drukarkę Windows.
Potrójny interfejs komunikacyjny (USB+RS232+LAN) oraz szerokie możliwości konfiguracji funkcji za pomocą dedykowanego oprogramowania ułatwiają procesy wdrażania urządzeń w zaawansowanych systemach informatycznych.

NPOS Thermal C300WiFi

Drukarka, która dzięki swojej wszechstronności i niezawodności sprawdzi się w każdym miejscu.
Główne zalety urządzenia:

  • prędkość wydruku aż do 260 mm/sekundę
  • porty komunikacyjne: USB, LAN, WiFi w standardzie bez dodatkowych opłat
  • obcinacz papieru dostępny już w konfiguracji podstawowej
  • świetlno-dźwiękowa sygnalizacja wydruku
  • możliwość umieszczenia na ścianie
  • dodatkowa pokrywa zabezpieczająca wydruk
  • nowoczesny design pozwalający na umieszczenie drukarki w eksponowanych stanowiskach sprzedażowych

Terminale POS

Terminale POS są urządzeniami instalowanymi w punktach handlowo-usługowych, dzięki którym można przyjmować płatność bezgotówkową. Pozwalają one dokonać Klientowi zapłaty za towar za pomocą karty płatniczej bądź aplikacji mobilnej, np. BLIK. Każdy terminal dotykowy POS dostępny w naszej ofercie posiada klarowany interfejs i jest przyjazny w obsłudze. Dzięki temu przeprowadzanie transakcji jest nie tylko szybkie, ale i wygodne dla użytkownika.

Co jeszcze wyróżnia to urządzenie? Terminal POS dla gastronomii sprawi również, że fakturowanie i tworzenie raportów nie będzie stanowiło żadnego problemu. Ponadto płatność przeprowadzana przez terminal jest bezpieczna. Nowoczesne terminale POS dla gastronomii sprawdzają się zwłaszcza w dużych restauracjach i lokalach, gdzie od pracowników wymagana jest sprawna obsługa wielu stolików. W naszej ofercie znajdą Państwo modele wiodących producentów. Proponujemy oprogramowanie POS w kilku wersjach, dzięki czemu można wybrać opcję odpowiadającą indywidualnym potrzebom i budżetowi. To nieocenione wsparcie dla każdego właściciela sklepu, restauracji czy hotelu.